Penzion České chalupy - na úvodní stranu

Vážení hosté, milí přátelé,
jak jistě víte, během zimní sezóny 2021 jsme vzhledem k nepříznivému vývoji pandemie nemoci Covid-19 a souvisejícím vládním opatřením nemohli poskytovat rekreační ubytovací služby. Provozní výdaje uzavřeného penzionu, především mzdy, platby za plyn a elektrickou energii a náklady na údržbu, nám spolu s nejistotou ohledně budoucího vývoje nedovolují vyplatit zpět zaplacené zálohy. Všem hostům se proto omlouváme a automaticky převádíme zaplacené zálohy do další letní a zimní sezóny, tj. do 31.3.2022.
Někteří z Vás se s námi již spojili a dohodli se na novém termínu ubytování. Ti, kteří si zarezervovali termín v letní sezoně 2021, by touto dobou již měli dostat potvrzení ve formě rekreačního poukazu.
Pro další období jsme zvolili minimální výši záloh. V případě, že nebudete moci z důvodu nemoci nebo karantény nastoupit na pobyt, převedeme Vaše zálohy do dalších období.
Sledujte prosím nadále tuto stránku, budeme Vás zde informovat o opětovném zahájení sezóny a o případných opatřeních nebo omezeních, která bude třeba přijmout.
Milí hosté, děkujeme za Vaši dosavadní přízeň. Přejeme Vám pevné zdraví a doufáme, že se s Vámi všemi v brzké době zase setkáme. Už se moc těšíme!
Kuncovi

Prosím, klikněte zde pro více informací.

Aktualita

30.05.2017 - Světelné znečištění Na Nových Hutích nejsou noční kluby, diskotéky, nenabízí se tu služby wellness, fitness a další atrakce turistického průmyslu. Ale zato zde můžete zažít opravdovou noční tmu, kterou už jinde v České republice kromě Šumavy bohužel nespatříte. Oblohu protnutou Mléčnou dráhou a posetou tisíci hvězd, vzdálené galaxie, mlhoviny, hvězdokupy, padající hvězdy. Možná jednou budou naše děti muset cestovat daleko za české hranice, aby viděly to, co ještě dnes lze spatřit na Šumavě.

Neváhejte a přijeďte se podívat, zatím je stále na co. Kromě poznávání souhvězdí můžete pozorovat i meteorické roje, například v létě Perseidy od 18.7. do 24.8. (vrchol 12.8.). I malým dalekohledem je pak snadno pozorovatelný Jupiter i se svými měsíci, Saturn s prstencem, Mars a Venuše. Pokud nemáte astronomický dalekohled, můžete si ho u nás půjčit.


Kontakt

Telefon: +420 388434020 +420 607529598 (mobil)
Adresa: Pension České chalupy, Nové Hutě 48, 384 93 Kvilda