Penzion České chalupy - na úvodní stranu

Vážení hosté, milí přátelé,
podle nejnovějších podmínek stanovených vládou musí při nástupu k ubytovaní hosté splnit jednu z následujících podmínek:

  1. předložit negativní PCR test ne starší než 7 dní
  2. předložit negativní antigenní test ne starší než dva dny
  3. předložit potvrzení o očkování:
    • v případě jednodávkové vakcíny musí být starší než 14 dní
    • v případě aplikace pouze první dávky dvoudávkové vakcíny musí být starší než 22 dní
  4. předložit potvrzení o prodělaném COVID-19, od kterého neuplynulo více jak 180 dní
Milí hosté, děkujeme za Vaši dosavadní přízeň. Přejeme Vám pevné zdraví a doufáme, že se s Vámi všemi v brzké době zase setkáme. Už se moc těšíme!
Kuncovi

Aktualita

30.05.2017 - Světelné znečištění Na Nových Hutích nejsou noční kluby, diskotéky, nenabízí se tu služby wellness, fitness a další atrakce turistického průmyslu. Ale zato zde můžete zažít opravdovou noční tmu, kterou už jinde v České republice kromě Šumavy bohužel nespatříte. Oblohu protnutou Mléčnou dráhou a posetou tisíci hvězd, vzdálené galaxie, mlhoviny, hvězdokupy, padající hvězdy. Možná jednou budou naše děti muset cestovat daleko za české hranice, aby viděly to, co ještě dnes lze spatřit na Šumavě.

Neváhejte a přijeďte se podívat, zatím je stále na co. Kromě poznávání souhvězdí můžete pozorovat i meteorické roje, například v létě Perseidy od 18.7. do 24.8. (vrchol 12.8.). I malým dalekohledem je pak snadno pozorovatelný Jupiter i se svými měsíci, Saturn s prstencem, Mars a Venuše. Pokud nemáte astronomický dalekohled, můžete si ho u nás půjčit.


Kontakt

Telefon: +420 388434020 +420 607529598 (mobil)
Adresa: Pension České chalupy, Nové Hutě 48, 384 93 Kvilda