Penzion České chalupy - na úvodní stranu

Vážení přátelé,
dne 6.6.2020 zahajujeme provoz penzionu České Chalupy a penzionu Modřín a těšíme se na naše stálé i nové hosty. Velice Vás prosíme, abyste do penzionu přijížděli s jistotou, že jste zdraví a že jste minimálně 14 dní před nástupem k pobytu nepřišli do styku s osobami nakaženými virem COVID-19. O zaplacené zálohy nepřijdete, můžete je použít v dalším období. Jen tehdy si Vy i ostatní hosté užijete nerušený pobyt na Šumavě a personál penzionu zůstane v pořádku a bude se moci o všechny hosty starat. Děkujeme za pochopení.

Opatření v souvislosti s COVID-19

Na základě doporučení Krajské hygienické stanice Vás při nástupu požádáme o vyplnění prohlášení o bezinfekčnosti (zde). V případě, že během pobytu onemocníte příznaky nemoci COVID-19, požádáme Vás o okamžité ukončení pobytu. S cílem minimalizovat riziko přenosu virů na předmětech souvisejících s osobní hygienou do zázemí provozu penzionu si Vás dovolujeme poprosit, abyste si s sebou přivezli vlastní ručníky.

Pro Vaše bezpečí i bezpečí personálu připravujeme organizační opatření při výdeji jídla, ve společných prostorech penzionu budou k dispozici dezinfekční prostředky i možnost sterilizovat si textilní roušky.

Velmi Vás prosíme o trpělivost a benevolenci k opatřením, která jsme přijali a která případně budeme muset v souvislosti s vývojem situace ještě přijmout.Kontakt

Telefon: +420 388434020 +420 607529598 (mobil)
Adresa: Pension České chalupy, Nové Hutě 48, 384 93 Kvilda