Penzion České chalupy - na úvodní stranu

Často kladené dotazy


Je v penzionu k dispozici dětská postýlka ?

Ano, v penzionu je k dispozici jedna kempinková dětská postýlka s cca. 10 cm tlustou matrací. Pokud nebude v daný termín více zájemců, je velká šance ji získat. Zapůjčení je zdarma. Povlečení nepůjčujeme. K zapůjčení je rovněž dětská židlička ke stolu. Dětské židličky máme 4.


Mohu přijet se svým psem ?

Pokud je malý a hodný, nebo alespoň hodný, pak ano, ale vždy pouze po domluvě. Pobyt psa je zpoplatněn 40 Kč za den.


Mám si s sebou vzít domácí obuv ?

Ano.


Kdy začínají a končí týdenní turnusy ?

Týdenní turnusy začínají a končí v sobotu. Prosíme, v sezóně si rezervujte pobyt od soboty do soboty, pokud je to možné.


Je možné na místě odříct nebo doobjednat snídani, večeři, nebo oběd ?

Ano, je to možné, ale vždy nejméně den předem.


Je možné kouřit v prostorách penzionu ?

V prostorách penzionu se nekouří, s výjimkou vstupního prostoru. V žádném případě není možné kouřit na pokojích, jelikož v pokojích zůstává zápach z cigaret po dlouhou dobu.


Je v blízkosti nějaká lyžařská škola ?

Stránky lyžařské školy pro dospělé i děti na Nových Hutích www.lyzarskaskolanovehute.wbs.cz.
Dále je lyžařská škola na Zadově, asi 3 km od penzionu, www.lazadov.cz/skola.


Zaměstnavatel mi přispívá na dovolenou. Vystavíte mi fakturu za ubytování, nebo zálohovou fakturu k proplacení zaměstnavatelem ?

Ano, fakturu, nebo zálohovou fakturu Vám na požádání vystavíme. Prosím, uveďte fakturační údaje zaměstnavatele. Fakturu vystavíme na celou cenu pobytu, nebo na část ceny, jakou si určíte.


Jsou na pokojích ručníky ?

Ano, na pokojích jsou pro každého hosta dva ručníky.


Tenisový kurt je způsobilý ke hře tenisu nebo jen k pinkání? Čáry jsou pevně zabudované a nebo se lajnují? Kdo se o kurt stará a případně jej lajnuje? Hodina hry je zdarma jako zapůjčení nářadí a nebo se platí?

Tenisový kurt je antukový, čáry jsou pevně zabudované, rozměry vlastního hřiště standardní. Údržba kurtu není příliš intenzivní - válcuje a kropí se vyjímečně, každý si po sobě zametá sám. Můžete si před hrou kurt sami pokropit. Hra je pro ubytované hosty zdarma, stejně jako zapůjčení nářadí. Shrnuto - pro profesionální hru kurt určen není, na druhou stranu byla u nás už řada dobrých hráčů, kteří si zahráli a nestěžovali si.


Je v penzionu možnost připojení na Internet ?

Je možno se připojit na WiFi, nebo použít PC v klubovně. Oboje je pro ubytované hosty zdarma.


Z vodovodních kohoutků u Vás teče pitná voda ?

Z vodovodních kohoutků teče pitná voda, podle sdělení hygienické stanice její parametry splňují požadavky na kojeneckou vodu, ale kyselost (pH) je nadlimitní, což je v našem regionu obvyklé.Kontakt

Telefon: +420 388434020 +420 724908091 (mobil)
Adresa: Pension České chalupy, Nové Hutě 48, 384 93 Kvilda