Penzion České chalupy - na úvodní stranu

Vážení hosté, milí přátelé,
jak jistě víte, během zimní sezóny 2021 jsme vzhledem k nepříznivému vývoji pandemie nemoci Covid-19 a souvisejícím vládním opatřením nemohli poskytovat rekreační ubytovací služby. Provozní výdaje uzavřeného penzionu, především mzdy, platby za plyn a elektrickou energii a náklady na údržbu, nám spolu s nejistotou ohledně budoucího vývoje nedovolují vyplatit zpět zaplacené zálohy. Všem hostům se proto omlouváme a automaticky převádíme zaplacené zálohy do další letní a zimní sezóny, tj. do 31.3.2022.
Někteří z Vás se s námi již spojili a dohodli se na novém termínu ubytování. Ti, kteří si zarezervovali termín v letní sezoně 2021, by touto dobou již měli dostat potvrzení ve formě rekreačního poukazu.
Pro další období jsme zvolili minimální výši záloh. V případě, že nebudete moci z důvodu nemoci nebo karantény nastoupit na pobyt, převedeme Vaše zálohy do dalších období.
Sledujte prosím nadále tuto stránku, budeme Vás zde informovat o opětovném zahájení sezóny a o případných opatřeních nebo omezeních, která bude třeba přijmout.
Milí hosté, děkujeme za Vaši dosavadní přízeň. Přejeme Vám pevné zdraví a doufáme, že se s Vámi všemi v brzké době zase setkáme. Už se moc těšíme!
Kuncovi

Prosím, klikněte zde pro více informací.

Rezervace ubytování - 1/5

Pokud se Vám bude on-line rezervace ubytování zdát nepřehledná, prosím využijte klasických možností rezervace po telefonu, nebo e-mailem.

Rezervace proběhne v pěti krocích. Toto je krok číslo 1.

V kterémkoli kroce rezervace, kromě posledního, se můžete vrátit zpět do předchozího kroku, nebo rezervaci nedokončit, tj. zrušit.

Rezervaci více pokojů (např. rodina s dětmi) provedete opakováním výše uvedeného postupu.

Co Vás čeká po dokončení rezervace ? Podle Vámi vyplněných údajů Vás budeme kontaktovat a potvrdíme rezervaci. Poté můžete očekávat příchod poukazu. Na poukazu bude uvedena výše zálohy (maximálně 50% z ceny pobytu) a termín její splatnosti. Storno podmínky jsou následující:

Doba zrušení rezervace Storno poplatek
Před zaplacením zálohy 0%
Déle než 4 týdny před datem pobytu 0% + 80 Kč výlohy spojené s rezervací a finančními operacemi
Méně než 4 týdny a déle než 2 týdny před termínem pobytu 50% ze zálohy, tj. méně než 25% z ceny pobytu
Méně než 2 týdny před termínem pobytu 100% ze zálohy, tj. méně než 50% z ceny pobytu

Nyní, když máte všechny potřebné informace, můžete bez obav přistoupit k rezervaci pobytu.

Prosím, vyberte a a pak pobyt.

Po stisknutí tlačítka rezervujte se Vám zobrazí přehled volných a obsazených pokojů ve zvoleném měsíci a roce. Z tohoto přehledu si pak budete moci vybrat konkrétní pokoj a termín.Kontakt

Telefon: +420 388434020 +420 607529598 (mobil)
Adresa: Pension České chalupy, Nové Hutě 48, 384 93 Kvilda