Penzion České chalupy - na úvodní stranu

Vážení hosté, milí přátelé,
jak jistě víte, během zimní sezóny 2021 jsme vzhledem k nepříznivému vývoji pandemie nemoci Covid-19 a souvisejícím vládním opatřením nemohli poskytovat rekreační ubytovací služby. Provozní výdaje uzavřeného penzionu, především mzdy, platby za plyn a elektrickou energii a náklady na údržbu, nám spolu s nejistotou ohledně budoucího vývoje nedovolují vyplatit zpět zaplacené zálohy. Všem hostům se proto omlouváme a automaticky převádíme zaplacené zálohy do další letní a zimní sezóny, tj. do 31.3.2022.
Někteří z Vás se s námi již spojili a dohodli se na novém termínu ubytování. Ti, kteří si zarezervovali termín v letní sezoně 2021, by touto dobou již měli dostat potvrzení ve formě rekreačního poukazu.
Pro další období jsme zvolili minimální výši záloh. V případě, že nebudete moci z důvodu nemoci nebo karantény nastoupit na pobyt, převedeme Vaše zálohy do dalších období.
Sledujte prosím nadále tuto stránku, budeme Vás zde informovat o opětovném zahájení sezóny a o případných opatřeních nebo omezeních, která bude třeba přijmout.
Milí hosté, děkujeme za Vaši dosavadní přízeň. Přejeme Vám pevné zdraví a doufáme, že se s Vámi všemi v brzké době zase setkáme. Už se moc těšíme!
Kuncovi

Prosím, klikněte zde pro více informací.

Aktualita

08.10.2004 - Přečtěte si, co o našich věrných hostech, paní Řežábkové a panu Kaskovi z Prahy, o Nových Hutích a našem penzionu napsala MF DNES:

Datum: 03.08.2004
Autor: (vj)
Zdroj: Mladá fronta DNES
Strana: 03

Muž s družkou jezdí z Prahy na Šumavu pravidelně

Nové Hutě - Už po osmé jsou na dovolené dvaašedesátiletý Jaroslav Kaska a o sedm let mladší Věra Řežábková z Prahy v Nových Hutích na Šumavě. V penzionu České chalupy tráví týdenní dovolenou. Jako kdykoliv předtím vyrážejí na pěší i cyklotúry, hrají tenis a procházejí se přírodou. Tvrdí, že v penzionu jim nic nechybí. Kaska s družkou Řežábkovou jezdí na Šumavu už dlouhé roky. Znají proto kempy i penziony v Železné Rudě, na Nových Hutích, na Zadově a na dalších místech. Oblíbili si ale Nové Hutě a penzion České chalupy.

"Na kempy už jsme staří a okolí Nových Hutí je nádherné. Jezdíme sem jak na letní, tak na zimní dovolenou. Nechá se tu v létě krásně projít po okolí a v zimě zalyžovat u ideálních vleků. A pak ta příroda všude kolem, to nejsou drsné kopce, ale krásné zelené prostředí," míní Kaska, který si chválí penzion hlavně díky obsluze personálu. "Je to takové rodinné, prostě pohoda. Mohu porovnávat, protože jsme byli už i ve více penzionech i tady na Nových Hutích, a vím, co kde nabízejí a za jakou cenu," prozrazuje Kaska.

Jeho družka Řežábková, která má vždy na dovolené s sebou pejska, tvrdí, že právě jejich čtyřnohý přítel jim maří výlety do okolí. "Už je starý a nechce se mu, takže jsme stále s ním v penzionu. I tak jsme ale letos vyrazili na Povydří. Tady je stále co poznávat, protože krásných míst jsou tu stovky," uvažuje Řežábková a dodala, že v době, kdy neměli psa, jezdili i na dovolenou k moři. Dnes už je to tam ale neláká. "Tady si dovolenou užijeme obdobně, vyrazíme na kola, na pěší výlety, a když se vrátíme do Prahy, tak jsme stejně odpočinutí a nabití energií," vysvětluje Řežábková.

Do penzionu České chalupy podle ní mohou vyrazit i rodiny s dětmi a nic jim tam nechybí. Na zahradě je totiž kromě kurtu, stolního tenisu či místa pro hraní petanque také hřiště s prolézačkami pro děti. "Je to dobře vymyšlené, před penzionem je parkoviště a pokoje jsou také na úrovni. Už bych nikdy do kempu nejel, protože toto je opravdová dovolená," říká Kaska.

JE TADY KRÁSNĚ. Věra Řežábková a Jaroslav Kaska se psem Terym jezdí již řadu let do penzionu v Nových Hutích. Dovolenou si nemohou vynachválit.

FOTO: MAFA - JAROSLAV SÝBEKKontakt

Telefon: +420 388434020 +420 607529598 (mobil)
Adresa: Pension České chalupy, Nové Hutě 48, 384 93 Kvilda